WÓZKI PALETOWE PALECIAKI

Jako firma zajmująca się dostarczaniem szerokiego asortymentu części do wózków widłowych, naszym klientom proponujemy także gotowe rozwiązania, które doskonale sprawdzą się zarówno w halach produkcyjnych, jak i magazynach czy nawet w branży transportowej. Wózek paletowy sprawia, że transport i podnoszenie załadowanych na palecie towarów jest łatwe i wydajne. Poszczególne modele, dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego, posiadają również funkcję ważenia, umożliwiając tym samym zapewnienie płynności i produktywności pracy.

Jaki wózek paletowy wybrać?


Większości modeli tego typu urządzeń posiada prosty i niezawodny układ hydrauliczny ze wbudowanym automatycznym zaworem pozycji neutralnej. Oprócz solidnych, zaokrąglonych wideł i mocnego ramienia sterującego nowe wózki paletowe, dostępne w naszej ofercie, zostały wyposażone w ergonomiczny uchwyt kierowniczy, który umożliwia operatorowi wygodną pracę — wystarczy kilka naciśnięć przycisku, aby w komfortowy i bezpieczny sposób podnosić palety i umieszczać je w wybranym miejscu za pomocą pompy elektrycznej.

Urządzenia widłowe, które znajdą Państwo w naszym asortymencie zostały wyposażone w gumową kierownicę zapewniającą precyzję i komfort sterowania. Koła wykonane z tworzywa sztucznego najczęściej znajdują natomiast swoje zastosowanie w przemyśle, dzięki czemu cieszą się szczególną popularnością w magazynach, warsztatach i sektorze transportowym. Dzięki wykorzystaniu gumy zapewniają cichą pracę, łatwo się toczą, natomiast metalowe rdzenie gwarantują długą żywotność. To idealne połączenie funkcji, które zapewniają płynny transport zarówno standardowych, jak i bardziej delikatnych i kruchych towarów, nawet na nierównych powierzchniach. Co więcej, nowe wózki widłowe, dostępne w naszej bogatej ofercie, znajdują swoje zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz hal magazynowych oraz produkcyjnych. Mogą być również użyte zarówno na twardych, jak i miękkich powierzchniach, a drobne zanieczyszczenia nie stanowią problemu

Pokaż wyniki (4)
WÓZKI PALETOWE PALECIAKI
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Ręczny wózek paletowy paleciak 3000 kg

550x1100

Indeks katalogowy: KAT01029

Realizacja 2-3 dni
Do przechowalni
1 845,00 zł brutto 1 500,00 zł netto + 23% VAT / szt.
Realizacja 2-3 dni
Do przechowalni
1 537,50 zł brutto 1 250,00 zł netto + 23% VAT / szt.
Realizacja 2-3 dni
Do przechowalni
1 537,50 zł brutto 1 250,00 zł netto + 23% VAT / szt.

Ręczny wózek paletowy paleciak 2500 kg 550x1150 mm

550x1150

Indeks katalogowy: KAT00323

Do przechowalni
1 599,00 zł brutto 1 300,00 zł netto + 23% VAT / szt.